Festiwal Bajek Bożonarodzeniowych

05.12.2022 roku w oddziale przedszkolnym odbył się finał ,,Festiwalu Bajek Bożonarodzeniowych”, który przeprowadziła Miejska Biblioteka Publiczna w Szprotawie pod patronatem Burmistrza Szprotawy pana Mirosława Gąsika. Projekt skierowany był do najmłodszych mieszkańców naszej gminy. W ramach projektu w oddziale przedszkolnym pani Ania z Miejskiej Biblioteki Publicznej filia w Wiechlicach we współpracy z biblioteką szkolną przedstawiła przedszkolakom teatrzyk kamischibai z bajkami bożonarodzeniowymi. Celem spotkań było rozwijanie pasji czytelniczych. Na uroczyste zakończenie festiwalu przyjechała pani wiceburmistrz Dorota Grzeszczak i pani dyrektor MBP w Szprotawie Marzena Cioch-Ciućmańska. Przedszkolaki wysłuchały bajek świątecznych czytanych przez zaproszonych gości. Pani Marzena Cioch-Ciućmańska podziękowała wszystkim za udział w akcji i wręczyła dyplom uznania oraz prezent na ręce pani dyrektor Cecylii Brodzińskiej. Przedszkolaki otrzymały słodkie upominki i pięknie zaśpiewały świąteczne piosenki. Atmosfera była radosna i w klimacie mikołajkowym.

ul. Brzozowa 17

67-300 Wiechlice

e-mail: sekretariat@spwiechlice.pl

Odwiedź nas na Facebooku