Polsko - angielskie kartki świąteczne

Kartki świąteczne to kolejne zadanie wykonane przez uczniów klasy IV a w ramach innowacji pedagogicznej: " Polsko - brytyjskie świętowanie Wielkanocy na lekcjach języka polskiego i angielskiego". Czwartoklasiści rozpoczęli prace na języku angielskim pod okiem p. Aleksandry Słabuszewskiej. Nie tylko wykonali swoje kartki, ale przyozdobili je przyniesionymi przez siebie materiałami i wypełnili życzeniami w języku angielskim. Następnie na lekcji języka polskiego u polonistki p. Anny Ciołki uzupełnili swoje prace życzeniami w języku polskim. Nauczycielka zadbała, by nie było żadnych błędów ortograficznych, interpunkcyjnych i językowych. W tym celu przejrzana została każda praca i poprawiono ewentualne błędy. Gotowe kartki zostaną włożone do specjalnego pudełka i przekazane innym dzieciom. Gdzie i do kogo trafią, na razie nie zdradzimy. Informacje na ten temat za kilkanaście dni.