Przedświąteczny "ZAJĄCZEK"

W ostatnim dniu przed wiosenną przerwą świąteczną Samorząd  Uczniowski zaproponował uczniom klas IV- VIII udział tradycyjnym, przedświątecznym „zajączku”. Zadaniem wybranego przez każdą klasę przedstawiciela-  „ baranka” było odnalezienie jajka, przeniesienie go na łyżce do miejsca, gdzie czekali koledzy, którzy następnie stojąc w kręgu kolejno je sobie podawali.  W tak przeprowadzonej „zabawie z jajem” zwyciężyła klasa V b, drugie miejsce zajęła klasa IV a, a trzecie klasa VIII B. Wszyscy uczniowie, w nagrodę za wykonanie zadania otrzymali z rąk Pani Dyrektor Cecylii Brodzińskiej słodkie upominki przygotowane przez Radę Rodziców oraz Towarzystwo Przyjaciół Dzieci. Na zakończenie wydarzenia wszyscy odtańczyli tańce integracyjne, a kulminacyjnym momentem była radosna zabawa przy dźwiękach „belgijki”. W ten sposób wyraziliśmy radość z nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Wydarzenie to odbyło się dzięki zaangażowaniu Pani Dyrektor, Marcela,  Armina, Mai, Alisy, Viry, Amelii, Zuzi  oraz pani Alicji Pachlińskiej. Mamy nadzieję, że na stałe wpisze się ono do szkolnego kalendarza.

ul. Brzozowa 17

67-300 Wiechlice

e-mail: sekretariat@spwiechlice.pl

Odwiedź nas na Facebooku